HangZhou Hirono Araçları Co, Ltd

Elmas Testere Bıçağı, TCT Testere Bıçağı, Puanlama Testere Bıçağı Kaynağı.

Üst sınıf dairesel testere bıçağının lideri.

Çin'de soğuk testere bıçağının en üst markası.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd

iyi kalite Elmas Dairesel Testereler satış için
İlk başta bir hata yaptım, böylece deneme siparişim başarısız oldu. Yeniden üretilen malları bedavaya aldığımda şaşırdım. Güvenilir bir şirket.

—— Francisco Sánchez

Yaklaşık 5 yıldır Hirono ile işbirliği yaptım. Üretim sırasında bile hata yok. Ve kalite aynı.

—— Koh Kian Lian

Ben sohbet şimdi

HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd
genel bakış Fabrika genel bakış Fabrika genel bakış Fabrika görünümü Elektronik tahliye departmanı PCD için el ile taşlama Gerginlik Tedavisi Planity kontrol Soğuk testere bileme Otomatik lehimleme

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hirono, Kobayashi dia, Ritaro;
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : >100 Million
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 40% - 50%

Hangzhou Hirono Araçları co., Ltd. Testere bıçağı ve diğer kesici aletleri üreten 、 Araştırma ve Geliştirme design tasarlayan profesyonel bir şirkettir. Şirketimiz, Japon şirketi KOBAYASHI DIA LTD. İle işbirliği yapan ortak macera şirketidir. Testere bıçağı üretimi ve satışının yanı sıra, müşterimize Testere bıçağı kesimiyle ilgili danışmanlık da veriyoruz.

Firmamız bulunan Hangzhou (200 KM çok uzak Şangay). Japonya ve Almanya'dan ithal edilen ekipmanları kullanan en profesyonel üretim hattına sahibiz. Ayrıca istikrarlı yüksek kaliteyi korumak için profesyonel test ekipmanlarına sahibiz. “Hirono” markası ile TCT testere bıçağı, mobilya yapımında (ahşap kesim veya MDF kesim), metal kesim ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır. Ayrıca “KOBAYASHI” elmas kesici ve “KOBACUT” V-kesici de üretiyoruz ve satıyoruz. Elmas kesici, PCB alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Son yıllarda , kereste kaynakları her geçen yıl daha da azalmaktadır. Yani mesele, kereste kaynaklarının kullanım oranının nasıl arttırılacağıdır. 2003 yılından itibaren firmamız başarıyla “Hirono” Süper İnce Testere Bıçağı geliştirmiştir ve bu arada Japonya'dan ithal edilen “ACT” süper İnce Testere Bıçağını satmaktadır. Özellikle ahşap kesim alanında , pencere körlüğü , alanında lots çok müşterimiz var ve Hirono süper ince ve ACT ince testere bıçaklarımızı çok kabul ettiler. Ürünlerimiz Çin Sawblade endüstrisinde en ince olanıdır. Ve ürünlerimizin maliyetinizi ve kaynaklarınızı koruyabileceğine inanıyoruz.

İlkemiz: to Size en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak ve sizin için en düşük maliyetten tasarruf etmek.

Üst sınıf Sawblade lideri. Üst sınıf bir kavram değil, standart!

İletişim bilgileri
HangZhou Hirono Tools Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Yang Yun

Tel: 86-571-88016760-606

Faks: 86-571-88281967

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)